Vaata turniiri ajalugu:
Uudised
Eesti U18 naiskond sai võidu kõrvale kirja kaotuse
03.01.2015

Eesti U18 neiud jätkasid täna BSBC turniiri mänguga Soome vastu. Paraku ei tulnud eilsele võidule jätku ning Eesti tütarlapsed kaotasid eakaaslastele 71:32.

Eesti neiud ei saanud oma mängumootorit kuidagi tööle, veerandaja viimased punktid tulid Helena Saare vabavisetest viiendal mänguminutil. Edasi ei suudetud palli korvi toimetada ning Soome tütarlapsed võitsid neljandiku 23:4. Esimese veerandaja ehmatusest saadi üle järgnevad kümme minutit kulges tasavägiselt. Lähemale aga Soomele ei tuldud ning poolajavileks oli Soome edu 34:14.


Pärast puhkust üritasid Eesti neiud eakaaslasi kinni püüda, kui soomlannade hoog oli liiga hea ning peagi oli vahe kärisenud 27 punkti peale. Kadri Uiga tabamuste toel püüti Soome tütarlapsi küll peatada, kuid enne viimast veerandaega olid soomlannad ees 55:25. Lõpuneljandikuga lõpptulemust muuta ei suudetud ning Eesti neiud said võidu kõrvale kirja 32:71 kaotuse.


Soome U18 naiskonna liidriks kerkis 16 punktiga Sandra Karsten, 13 punkti kogus Helmi Tulonen. Eesti neidude parimana tõi Kadri Uiga 12 punkti, Ariana Vlasenko lisas omalt poolt 6 punkti. Viimases mängus kohtuvad Eesti U18 tütarlapsed lätlannadega, kohtumine algab kell 15:30.