Vaata turniiri ajalugu:
Läti noormehed olid paremad Rootsist
03.01.2015

Rootsi ja Läti noortekoondiste tänastele kohtumistele pani punkti korvpallilahing U18 meeskondade vahel. Hoolimata rootslaste tugevast lõpuveerandist, võitsid Läti noormehed 66:64.

Esimesed kümme mänguminutit möödusid Läti meeskonna juhtimisel, kes võitsid veerandaja 20:15. Teisel neljandikul suudeti edu veelgi kasvatada ning pausile minnes oli Läti noormeeste edu 42:28. Kolmandal veerandajal üritasid Rootsi poisid vahet vähendada, kuid edutult. Viimasele neljandikule minnes oli Läti ees 58:44. Rootslased ei andnud aga nii kergelt alla ning üheksa sekundit enne lõppu oli mänguseis viigistatud. Lõpusekunditel mängis aga kindlamini Läti, kes võttis 66:64 võidu.

Läti meeskonna resultatiivseim oli Verners Kohs, kes kogus 17 punkti, Dzeiks-Eduards Krumins lisas 12 punkti. Rootsi parimana tõi Samuel Berkelund 18 punkti, Jacob Bodini arvele jäi lõpuks 13 punkti.