Vaata turniiri ajalugu:
Läti U18 meeskond alustas turniiri võiduga Soome üle
03.01.2014

Läti ja Soome noortekoondiste tänastele mängudele pani punkti U18 meeskondade kohtumine. Heitlusest väljus võitjana võimsa lõpu teinud Läti meeskond, kes oli Soomest üle 71:58.

Lätlastel õnnestus oma mäng kohe käima saada ning esimese kümne minuti järel oldi ees 19:11. Soome noormehed hakkasid aga visalt vastu ning poolajavile kõlades oli Läti edu minimaalne – puhkusele mindi Läti 30:29 eduseisul.

Pärast pausi oli Soome meeskond leidnud uue hingamise ning enne otsustavat neljandikku juhtisid Soome noored 51:45. Head hoogu aga hoida ei suudetud ning võimsa viimase veerandajaga õnnestus Lätil kohtumine võita tulemusega 71:58.

Läti U18 meeskonna edukaim korvikütt oli 14 punkti toonud Dzeiks-Eduards Krumins. 12 punktiga aitasid võidule kaasa Rendijs Feikners ja Ervins Meznieks. Soome resultatiivseim oli 19 punkti kogunud Okko Järvi.