Vaata turniiri ajalugu:
BSBC avakohtumises oli Läti U16 naiskond üle Soomest
03.01.2014
Täna alanud 10. Baltic Sea Basketball Cupil jooksid esimesena väljakule Läti ja Soome U16 naiskonnad. Mängu võitsid Läti neiud 66:51.

Kohtumine algas rabedalt mõlema poole jaoks. Läti tüdrukutel õnnestus oma mäng aga käima saada ning esimene veerandaeg võideti 14:6. Hea hooga jätkanud Läti soomlannadel vahet vähendada ei lasknud ning puhkusele mindi Läti 27:19 eduseisul.

Kolmandal veerandajal kärises vahe veelgi ning viimasele kümnele minutile minnes oli Läti juhtimas 48:32. Seda soomlannadel enam tagasi mängida ei õnnestunud ning Läti U16 naiskond võitis kohtumise 66:51.

Läti liider oli 19 punkti ja 9 lauapalliga Digna Strautmane. Soomele tõi enim punkte Riina Kärkkäinen, kelle saagiks jäi 12 punkti.