Vaata turniiri ajalugu:
Eesti U16 naiskond jäi BSBC turniiril võiduta
05.01.2013
Eesti koondistest tegi turniiri viimaste mängudega esimesena algust U16 naiskond. Paraku tuli Läti eakaaslastele alla vanduda 24:62.
Lätlannad said kohe alguses oma mängu käima ning esimene veerandaeg lõpetati Läti 14:9 eduga. Teisel neljandikul ei suudetud Läti hoogu kuidagi pidurdada ning vaheajale minnes oli Eesti naiskond taga 27:14. Kolmandal veerandajal üritasid eestlannad rünnakut tööle saada, kuid edutult ning enne viimast kümmet minutit oli Läti naiskond eest ära läinud juba 46:20. Kogu mängu tagaajajarollis olnud Eesti olukorda enam parandada ei suutnud ning Läti neiud võitsid kohtumise 62:24.

Lätile tõi enim punkte Digna Strautmane, kelle arvele jäi 11 punkti. Eesti tüdrukutest oli resultatiivseim 8 punktiga Eeva-Gloria Kilu.