Vaata turniiri ajalugu:
Soome U18 noormehed panid turniirile võiduka punkti
05.01.2013
Päeva esimese poole mängud lõpetas kohtumine Soome ja Rootsi U18 meeskondade vahel. Vastasseisust väljus ülekaaluka võitjana Soome, kes võitis mängu 92:63.
Soomlased asusid kohtumist algusest peale kontrollima, esimene veerandaeg võideti 24:17. Teisel neljandikul jätkas Soome meeskond oma edu kasvatamist ning poolajavile kõlades oli Soome ees juba 49:30. Paus mängupilti muutusi ei toonud ning enne viimast veerandit oli Soomel turvaline 74:37 edu. Rootsi poisid vähendasid veidi küll vahet, kuid soomlasi kätte enam ei saadud. Suur võit kuulus Soomele tulemusega 92:63.

Võitjameeskonda vedasid Henri Niemistö ja Oskar Michelsen, kes kogusid vastavalt 21 punkti ning 19 punkti. Rootsi resultatiivseim oli 11 punkti toonud Henrik Jädersten.