Vaata turniiri ajalugu:
Soome U16 noormehed võitsid Rootsit
05.01.2013
Soome U16 meeskonnal õnnestus selleaastasel BSBC turniiril võita kõik kolm kohtumist, kui Rootsi eakaaslastest oldi paremad 64:60.
Mängu alustasid võimsalt Rootsi poisid, kes võitsid esimese veerandaja 21:10. Teisel neljandikul õnnestus soomlastel kaotusseisu vähendada ning puhkusele minnes oli Rootsi eduseis 31:26. Kolmandal veerandajal Soome noormeeste hoog ei raugenud ning enne otsustavat neljandikku oli rootslaste edu kahanenud kõigest kahele punktile, seisuks tablool 40:38. Viimast veerandit õnnestus paremini mängida Soomel, kes lõpetas turniiri 64:60 võiduga.

Soome U16 meeskonnast oli parim 19 punkti toonud ja 7 lauapalli noppinud Lauri Markkanen. Rootsi koondise resultatiivseim oli 11 punktiga Marcus Larsson.