Vaata turniiri ajalugu:
Soome U16 neiud lõpetasid turniiri võiduga
05.01.2013
BSBC turniiri viimase mängupäeva avas kohtumine Soome ja Rootsi U16 naiskondade vahel. Võitjana väljus sellest Soome tulemusega 58:54.
Soomlannadel õnnestus kohe alguses ohjad enda kätte haarata ning ette minna, esimene veerandaeg võideti 15:6. Teisel neljandikul üritasid Rootsi tüdrukud lähemale tulla, kuid edutult ning poolaja lõppedes oli Soome ees 33:24. Pärast väikest puhkust leidsid rootslannad endas uut jõudu ning enne viimast otsustavat neljandikku oli Soome edu 43:40. Neljandal veerandil õnnestus Rootsi neidudel soomlannad kinni püüda. Lõpus Soome siiski ei vääratanud ning mäng võideti 58:54.

Võitjate parim oli 16 punktiga Sandra Karsten, Rootsile tõi enim punkte Olivia Bringefält, kelle kontole kogunes 13 punkti.